Login: Hasło:
   Zapamiętaj mnie w: Portal biznesowy.net
Zarejestruj  |  Zapomniałem hasła

Portal Biznesowy.net jest Patronem

XVII Konferencji
IPMA Polska

6-7 listopada, Kinoteka, WarszawaSerdecznie zapraszamy na XVII Konferencję IPMA Polska, której motywem przewodnim będą skuteczne sposoby na trudne projekty.


Do 30 września możliwość zapisu na konferencję po cenach preferencyjnych!
Już po raz siedemnasty IPMA Polska umożliwia spotkanie w gronie pasjonatów zarządzania projektami. Spotykamy się, aby wymienić poglądy, doświadczenia i zainspirować innych. Tegoroczna konferencja odbędzie się 6-7 listopada w Kinotece, w Pałacu Kultury i Nauki, w samym centrum Warszawy.

PRELEKCJE
Konferencja ma na celu umożliwić szerszej publiczności wysłuchanie przemówień wybitnych praktyków, którzy podzielą się swoim doświadczeniem z trudnych projektów i wskażą skuteczne sposoby ich realizacji. Do rozwoju i skutecznego prowadzenia projektów potrzebni są efektywni menedżerowie, którzy dzięki swoim kompetencjom są najlepszą szansą na osiągnięcie sukcesów. Te właśnie wybitne osobistości będziemy gościć podczas XVII Konferencji IPMA Polska.

Wśród nich znaleźli się:
Henryk Majchrzak, dr inż., Prezes Polskich Sieci Elektroenergetycznych
Konrad Jaskóła, dr, Doradca zarządu firmy ETP, poprzednie funkcje: Dyrektor Biura Relacji Międzynarodowych w Grupie LOTOS, Dyrektor Generalny Polimeksu-Mostostal
Peter Taylor, "Lazy Project Manager", autor bestsellerów, coach i mówca motywacyjny
Rafał Wyka, Dyrektor Programu MUZa zawierającego 100 projektów dotyczących modernizacji obiektów energetycznych w PKP Energetyka
Joanna Malinowska-Parzydło, Personal Brand Institute, Prezes Polskiego Stowarzyszenia Mentoringu
Izabella Laskowska, Szef Wydziału Polityki Informacyjnej Rządowego Centrum Bezpieczeństwa, ekspert cywilny NATO
Grzegorz Szałajko, Consortial Partner w międzynarodowym think-tanku Systemic Excellence Group, doradca strategiczny, trener, coach
Roman Wendt, Prezes Stowarzyszenia Interim Managers
Marek Kowalczyk, Prezes MANDARINE Project Partners
Michał Hałas, Dyrektor Obszaru Project Management w Grupie ODiTK
Patrycja Świątek, Kierownik Działu Zarządzania Projektami, Zarządzania Strategicznego i Standaryzacji w spółce Lubelski Węgiel „Bogdanka”

WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE
Poza wykładami wybitnych mówców i osób powiązanych z project managementem, Uczestnikom konferencji proponujemy warsztaty i gry symulacyjne realizowane w środowisku projektowym. Jak co roku, Goście będą mieli także okazję wziąć udział w uroczystej Gali Konkursu Polish Project Excellence Award na najlepiej zarządzany projekt w Polsce. Adresatami konferencji są osoby bezpośrednio lub pośrednio zaangażowane
w zarządzanie projektami – kadra zarządzająca wyższego szczebla, menedżerowie projektów, sponsorzy oraz inni przedstawiciele firm, zarówno od strony inwestora, jak i wykonawcy.

Jeśli chcesz poszerzyć wiedzę, wysłuchać wybitnych mówców, którzy zainspirują Cię do efektywnego działania i podpowiedzą, w jaki sposób radzić sobie z trudnościami w projektach – nie czekaj, wejdź na stronę wydarzenia i zarejestruj się już dziś!
Strona konferencji: http://konferencja.ipma.pl

Dołącz do wydarzenia na facebooku: konferencja IPMA Polska

Biuro Konferencji

konferencja@ipma.pl
(22) 622 21 12
Starościńska 1b lok. 3
02-516 Warszawa

Polecamy!


Popularne frazy
Statystyki Portalu
  • Oczekujące prezentacje: 48
  • Kategorie główne: 15
  • Podkategorie: 268
Firmy wg. PageRank