Login: Hasło:
   Zapamiętaj mnie w: Portal biznesowy.net
Zarejestruj  |  Zapomniałem hasła

Portal Biznesowy.net jest Patronem
Programu „RZETELNI”

 

Sylwetki i Marki Polskiej Gospodarki

 

 

Sylwetki i Marki Polskiej Gospodarki – Ogólnopolski Program Umacniania Wiarygodności  to inicjatywa,  której celem jest kreowanie i umacnianie etycznych norm oraz standardów  w czterech obszarach: przedsiębiorczości, samorządu, instytucji oraz w ochronie zdrowia. Organizatorem Programu jest Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i  Usług.
Przedsięwzięcie skierowane jest do podmiotów i osób, które podejmują działania na rzecz rozwoju i innowacyjności, z rzetelnością podchodzą do swoich klientów, kontrahentów i pracowników.  W ramach Programu realizowane są dwa projekty: Rzetelni i Liderzy Polskiej Gospodarki.

W tym roku Rada Programowa nagrodzi Rzetelnych po raz piąty, wyróżni te podmioty, które w swoich działaniach kierują się etyką, profesjonalizmem oraz rzetelnością. Uczestnicy mogą ubiegać się o Certyfikaty przyznawane  w zależności od obszaru prowadzonej działalności:

- Rzetelni w Biznesie – wyróżnienie dla firm działających na polskim rynku,  które spełniają kryteria wysokiej jakości organizacji pracy i zarządzania,
- Rzetelni w Ochronie Zdrowia – Certyfikat przyznawany placówkom medycznym i firmom branży medycznej, kierujących się etyką, profesjonalizmem i efektywnością zarządzania,
- Rzetelny Samorząd – tytuł dla samorządów, które dbają o wysokie standardy i stwarzają korzystne warunki dla rozwoju społeczności lokalnej,
- Rzetelna Instytucja – wyróżnienie przyznawane instytucjom i jednostkom, które poprzez swoją działalność istotnie wpływają na rozwój społeczny, gospodarczy i kulturalny swojego otoczenia,
- Rzetelny Menedżer - nagroda dla osób zarządzających, właścicieli firm, samorządowców, którzy dbają o poszanowanie norm etycznych, a prowadzone przez nich podmioty rozwijają się na ponad przeciętnym poziomie,
- Złoty Certyfikat – specjalny tytuł przyznawany podmiotom, które we wcześniejszych latach uzyskały już tytuł w projekcie Rzetelni.

Liderzy Polskiej Gospodarki  to nagroda specjalna, która powstała aby wskazywać i budować rozpoznawalność polskich marek oraz osób, które swoją działalnością inspirują innych.

Nagrodzonych poznamy podczas Wielkiej Gali w czerwcu br., kiedy Laureatom Programu zostaną wręczone Certyfikaty i Statuetki. Będzie to doskonała okazja do spotkania  nagrodzonych  Uczestników, ale również przedstawicieli świata polityki, biznesu oraz środowisk branżowych.

Wszystkich zainteresowanych, którzy chcą podjąć wyzwanie i dołączyć do „Liderów Polskiej Gospodarki” – zapraszamy na stronę  www.polskagospodarka.org.pl

 

 

Nowe możliwości i korzyści dla przedsiębiorców


Ilu przedsiębiorców tyle pomysłów na biznes i sposobów na sukces. Każdemu jednak do rozwoju firmy niezbędne  są  odpowiednie narzędzia. W zależności od charakteru firmy, struktury , budżetu, czy też branży,  potrzeby te będą inne. Pomóc w tym może Narodowy Program Promocji Polska Przedsiębiorczość 2020, którego organizatorem jest Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług.


Głównym celem programu jest zintegrowanie środowiska małych i średnich firm poprzez zapewnienie różnych form współdziałania, wsparcia rozwoju firm oraz wymiany doświadczeń osób prowadzących działalność w różnych branżach.


Projekt jest wyjściem naprzeciw oczekiwaniom polskich firm i ma za zadanie budowanie innowacyjności, konkurencyjności sektora MSP i promowanie tych, którzy byli, są i będą filarami rozwoju gospodarczego Polski.


Uczestnictwo w programie pociąga za sobą szereg korzyści. Inicjatywy realizowane w ramach programu to m.in. cykliczne spotkania członków, służące zaprezentowaniu swoich osiągnięć, tym samym promowanie marki. To również szereg możliwości korzystania z pomocy prawnej, doradztwa w zakresie dofinansowania oraz szeroki wachlarz narzędzi promocyjnych i wizerunkowych. Uczestnik programu ma możliwość skorzystania z zaprojektowania strony internetowej dedykowanej firmie, zamieszczenia reklamy na portalu polskaprzedsiębiorczość.pl, jak również posługiwania się Godłem Promocji „Polska Przedsiębiorczość”.

„ Narodowy Program Promocji Polska Przedsiębiorczość, choć jest inicjatywą, która dopiero rozpoczyna swoje działania, to już zyskał znaczne grono Uczestników. Przedsiębiorcy bardzo cenią sobie możliwość spotkań, kojarzenia  biznesowego oraz wymiany doświadczeń. Cieszę się, że narzędzia z jakich mogą korzystać Uczestnicy Programu już owocują i wierzę, że to dopiero początek drogi na szczyt. (…)” – mówi Robert Składowski, prezes Mazowieckiego Zrzeszenia Handlu Przemysłu i Usług.

Przedsięwzięcie jakim jest Narodowy Program Promocji Polska Przedsiębiorczość 2020 spotkało się z wielu instytucji rządowych i samorządowych. Do programu mogą zgłaszać się przedsiębiorcy oraz osoby aktywnie działające w sferze biznesu, każdy kto zorientowany jest na rozwój swojej firmy.

 Więcej informacji na stronie www.polskaprzedsiebiorczosc.pl
Więcej o Programie RZETELNI

 

 

Polecamy!


Popularne frazy
Statystyki Portalu
  • Oczekujące prezentacje: 48
  • Kategorie główne: 15
  • Podkategorie: 268
Firmy wg. PageRank