Login: Hasło:
   Zapamiętaj mnie w: Portal biznesowy.net
Zarejestruj  |  Zapomniałem hasła

Portal Biznesowy.net jest Patronem

programu Lider Nowych Technologii


Innowacje są nieodłącznym elementem każdego biznesu. Dziś wiadomo jednak, że bycie innowacyjnym w oferowaniu nowocześniejszych produktów i usług nie wystarczy, aby osiągnąć sukces. Obecnie liczą się równieżinne aspekty tworzonego towaru. Możemy mówić o innowacji: produktowej, usługowej, procesowej,marketingowej, organizacyjnej. Innowacja ma nas wyróżnić, ma nam pomóc wyprzedzać konkurencję, więc najlepiej, żeby obejmowała jaknajwięcej obszarów funkcjonowania firmy.

 

W roku 2012 firma Nowe Technologie po raz pierwszy rozpoczęła program Lider Nowych Technologii®,wyróżniając przedsiębiorstwa i instytucje wdrażające innowacyjne rozwiązania i nowe technologie, które wpłynęły na rozwój całej gospodarki. Podstawowym kryterium oceny Uczestnika jest innowacyjność przedsięwzięcia i wpływ innowacji na rozwój, jakość i postęp w danej branży. Wszystkie rodzaje innowacji odgrywają istotną rolę w rozwoju gospodarki. Od pewnych technologii zależy rozwój wszystkich gałęzi przemysłu i usług. Wyróżnienie, przyznane przez Zarząd Programu bazuje na wiedzy i komunikacji, zwiększa skuteczność i efektywność działań w firmie. Co jest kluczowe dla utrzymania rozwoju i stawienia czoła przyszłym wyzwaniom.

W tym samym roku bazując, na wieloletniej pracy z podmiotami gospodarczymi powstał równorzędny program Firma Przyjazna Biznesowi, który jest odpowiedzią na dynamicznie zmieniające się otoczenie. Firmy zdały się dostrzegać, że odpowiedni wybór partnerów biznesowych może stanowić antidotum w dobie ogromnej konkurencji.

Najważniejsze przestaje być to, z iloma firmami mamy kontakt, ale co te firmy o nas wiedzą i jakie stosunki nas łączą.
Zbudowanie pozytywnych relacji wymaga czasu, wysiłku i bezpośredniego kontaktu, bo za każdą firmą stoją konkretni ludzie. Dostrzeżenie ludzkiego oblicza organizacji jest podstawowym i pierwszym krokiem do zaciśnięcia więzi biznesowych, które mogą okazać się najlepszą inwestycją. W przeciągu 3 lat firma Nowe Technologie wraz z Polską Izbą Gospodarczą Zaawansowanych Technologii, wyróżniła ponad 60 podmiotów za wprowadzone innowacje produktowe, procesowe, świadczone nowoczesne usługi, zastosowanie efektywniejszych rozwiązań organizacyjnych.

Elitarne grono firm stanowią:
Softech Sp. z o.o, Oknoplast Sp. z o.o., Ralston Colour & Coatings, Hotel Zamek Ryn, S4 Sp. z o.o., Krause, SCA Hygiene Sp. z o.o., Organika S.A. , Delfin Polska Sp. z o.o., Schöck Sp. z o.o., Master Chemia Budowlana Sp. z o.o., Aquaphor Poland Sp. z o.o., Invado Sp. zo.o., Kratki.pl, Oras Olesno Sp. z o.o., Pozbud T&R S.A., Koło Sp. z o.o., Selena S.A., Iluo Sp. z o.o., Macrologic S.A, Śnieżka S.A., Pozbruk Sp. zo.o., Smart Media Sp. z o.o., Baltic Wood, Tremco Illbruck

Ostatnio do grona wyróżnionych firm dołączyły:
SBS to największa pod kątem obrotu oraz liczebności sieć hurtowni z branży grzewczej, instalacyjnej i sanitarnej w Polsce. Powstała w 1998 roku jako stowarzyszenie, by w 2002 przekształcić się w spółkę z o. o. W chwili obecnej z firmą współpracuje ponad 90 hurtowni posiadających łącznie powyżej 170 punktów handlowych. W swojej ofercie SBS posiada ponad 250 000 produktów dostarczanych przez ponad 200 producentów. Wartym uwagi są zwłaszcza artykuły należące do marek własnych Keller (systemy Premium do instalacji grzewczych isanitarnych), Nanopanel (systemy Medium do instalacji grzewczych i sanitarnych) oraz Delfin (produkty Retail do kuchni i łazienki).

JAS-FBG-jest jedną z największych spółek z polskim kapitałem w branży TSL funkcjonującą na rynku od 1991 roku, a w chwili obecnej jest czołowym
polskim operatorem logistycznym. Spółka zapewnia kompleksową obsługę w zakresie logistyki obejmującą: usługi transportu i spedycji drogowej,
kolejowej, morskiej i lotniczej, dystrybucję przesyłek drobnicowych, magazynowanie oraz obsługę celną. Gwarancję prowadzenia działalności spedycyjnej jako przyjaznej biznesowi, mającej na celu zaspokojenie potrzeb klienta, stanowi m.in. członkowstwo w programie Green Freight Europe, uwzględniającym działalność najbardziej ekologicznych firm.

Zapraszamy do udziału w programie firmy, które podążają za trendami na rynku, odznaczają się dynamicznym rozwojem i spełniają wymagania współczesnych klientów. Więcej informacji na stronie www.lidernt.pl

Partner Strategiczny programu:
Polska Izba Gospodarcza Zaawansowanych Technologii
Polska Izba Gospodarcza Zaawansowanych Technologii IZTECH


Polecamy!


Popularne frazy
Statystyki Portalu
  • Oczekujące prezentacje: 48
  • Kategorie główne: 15
  • Podkategorie: 268
Firmy wg. PageRank