Login: Hasło:
   Zapamiętaj mnie w: Portal biznesowy.net
Zarejestruj  |  Zapomniałem hasła
Portal Biznesowy.net dla firm - INTERNET DLA BIZNESU!Ogólnopolski Kongres Prawa Pracy: Grupa Most Wanted!

Portal Biznesowy.net jest Patronem
OGÓLNOPOLSKIEGO KONGRESU PRAWA PRACY

12-13.03.2015 / Warszawa

 


XXIV Ogólnopolski Kongres Prawa Pracy – Prawo Pracy w 2015 roku- zmiany, kontrowersje, trudne przypadki – już w marcu w Warszawie!

12 i 13 marca w Warszawie odbędzie się XXIV edycja Ogólnopolskiego Kongresu Prawa Pracy. Tematem przewodnim tego dwudniowego wydarzenia są zmiany, kontrowersje i trudne przypadki, z jakimi działy HR  będą musiały zmierzyć się w 2015 roku. Kongres skierowany jest do specjalistów działów HR, pracowników działów kadr i płac, księgowości oraz zarządów firm.


Pierwszego dnia Kongresu odbędzie się konferencja, podczas której poruszane będą zagadnienia takie jak:

  • Nowe zasady naliczania składek od umów cywilnoprawnych,
  • Zatrudnienie terminowe w perspektywie planowanych zmian,
  • Czas pracy pracowników mobilnych w orzecznictwie Sądu Najwyższego,
  • Nowe przepisy ustawy o ochronie danych osobowych i ich wpływ na obowiązki pracodawców,
  • Badania profilaktyczne po nowelizacji oraz wymogi w zakresie szkoleń BHP,
  • Monitoring pracowników.

Będą one omawiane w kontekście funkcjonowania polskich firm, w oparciu o przykłady z codziennej praktyki.
Na konferencji zabiorą głos przedstawiciele Grupy Most Wanted!, a także zaproszeni eksperci, m.in. Monika Frączek z Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej,  Łukasz Prasołek- ekspert Izby Pracy Sądu Najwyższego a w przeszłości pracownik Departamentu Prawnego Głównego Inspektoratu Pracy, Piotr Glen- specjalista ds. ochrony danych osobowych i doświadczony Administrator Bezpieczeństwa Informacji.

Drugiego dnia zapraszamy wszystkich uczestników na warsztat "Wynagrodzenia pracownicze- sytuacje problemowe (w tym zamknięcie 12-miesięcznych okresów rozliczeniowych)". Łukasz Prasołek, który poprowadzi szkolenie, przekaże praktyczne wskazówki oraz wyjaśni niuanse związane z naliczaniem wynagrodzeń, uwzględnianiem potraceń i nietypowych składników wynagrodzeń.  Prowadzący to były pracownik Departamentu Prawnego Głównego Inspektoratu Pracy, a także autor wielu książek z zakresu rozliczania i dokumentacji czasu pracy oraz stały współpracownik dzienników Rzeczpospolita i Gazeta Prawna.


To wyjątkowe spotkanie rozpocznie się w czwartek 12 marca 2015 r. o godz. 9.00, w Centrum Konferencyjnym Golden Floor. Organizatorem kongresu jest firma Grupa Most Wanted! Sp. z o.o., od 17 lat wspierająca  polskich i zagranicznych klientów w zakresie rekrutacji i selekcji personelu, oraz doradztwa w obszarze Zarządzania Zasobami Ludzkimi.

Serdecznie zapraszamy!
Szczegóły kongresu oraz formularz zgłoszeniowy: www.kongresprawapracy.pl

Polecamy!


Popularne frazy
Statystyki Portalu
  • Oczekujące prezentacje: 48
  • Kategorie główne: 15
  • Podkategorie: 268
Firmy wg. PageRank