Login: Hasło:
   Zapamiętaj mnie w: Portal biznesowy.net
Zarejestruj  |  Zapomniałem hasła

Portal Biznesowy.net jest Patronem

Tytułu Lider Nowych Technologii


Innowacje kluczem do sukcesu


Firma Nowe Technologie wyróżnia dyplomem i znakiem graficznym Lidera Nowych Technologii® przedsiębiorstwa i instytucje generujące innowacje i cechujące się perspektywicznym myśleniem.


Podmioty biorące udział w programie muszą wykazać się sukcesem rynkowym i wyrazistością. Nie od dziś wiadomo, że aby pozyskać klienta, trzeba się wyróżnić. Rynek jest obecnie przesycony ilością oferowanych produktów i usług, często zresztą do siebie podobnych. Sukces na takim rynku odnieść mogą tylko ci, którzy wykażą się marketingową dalekowzrocznością.


Przychylność konsumentów względem przedsiębiorstwa przejawia się w akceptacji jego produktów, działań i organizacji pracy. Dobrze sformułowana misja przedsiębiorstwa oparta na innowacyjnych rozwiązaniach, czymś co odróżni ją od innych, jest podstawą budowania jej wizerunku. Dziś nie tylko produkt czy usługa mogą być innowacyjne. Nowością może być obecnie społeczna misja, kultura pracy czy sposób komunikacji. Innowacyjność to jeden z elementów budowania marki. Jeśli zbudujemy markę, zdobędziemy wizerunek, prestiż i tożsamość.

Marka to struktura dynamiczna, dla której równie istotne jak sprzedaż są: metody zarządzania personelem, zaufanie klientów, jakość czy wspieranie nauki i kultury.


Szansę na tytuł Lidera Nowych Technologii® mają firmy i instytucje państwowe: wprowadzające nowe produkty, nowoczesne usługi, procesy produkcyjne, rozwiązania informatyczne, nowatorskie metody zarządzania personelem czy innowacje marketingowe. Podstawowym kryterium oceny jest innowacyjność przedsięwzięcia i jej wpływ na rozwój, jakość i postęp w danej branży. Od nowoczesnych technologii i  niestandardowych rozwiązań zależy też przecież rozwój wszystkich gałęzi przemysłu i usług. Zdobycie Lidera Nowych Technologii® wyróżnia firmy, daje im status przedsiębiorstw najnowocześniejszych, mających potencjał rozwojowy, odznaczających się innowacjami i kreatywnością, potrafiących zaskoczyć. To zewnętrze potwierdzenie jakości i reputacji firmy.

Laureaci programu to przedsiębiorstwa o ustalonej pozycji na rynku, o precyzyjnie określonej wizji i jasno sprecyzowanej misji.
Więcej na stronie: www.lidernt.pl

Polecamy!


Popularne frazy
Statystyki Portalu
  • Oczekujące prezentacje: 48
  • Kategorie główne: 15
  • Podkategorie: 268
Firmy wg. PageRank