Login: Hasło:
   Zapamiętaj mnie w: Portal biznesowy.net
Zarejestruj  |  Zapomniałem hasła
Portal Biznesowy.net dla firm - INTERNET DLA BIZNESU!Warszawskie Targi Kariery w Finansach i Bankowości

Portal Biznesowy.net jest Patronem:

Warszawskie Targi Kariery w Finansach i Bankowości
08.12.201

 

 

Początek grudnia dla wykwalifikowanych finansistów to niepowtarzalna okazja zaistnienia na rynku. Okazję te stwarza firma CareerCon organizując w warszawskim hotelu Novotel kolejną edycję Targów Pracy.

W tym dniu zaprezentują się najlepsze Firmy z polskiego rynku pracy. Wstęp dla wszystkich uczestników jest bezpłatny. Wiodące firmy na rynku finansowym, które poszukują wyspecjalizowanych ekspertów będą prezentować nowe projekty i strategię rozwoju.

Kariera w Finansach i Bankowości to platforma wymiany doświadczeń i kontaktów w świecie finansów. Dodatkowym atutem naszych wydarzeń są wykłady prowadzone przez najlepszych specjalistów w kraju, które stanowią możliwość podwyższenia kwalifikacji poprzez uczestnictwo w bezpłatnych wykładach prowadzonych przez najlepszych specjalistów w kraju.

Uczestnikom w targach zapewniamy m.in. bezpośredni kontakt z przyszłym pracodawcą (dział HR, osoby decyzyjne w nowych projektach), udział w specjalistycznych warsztatach oraz wykładach merytorycznych,materiały targowe – katalog targowy, teczki firmowe, magazyny branżowe oraz atrakcyjne nagrody ufundowane przez wystawców i wiele innych.
Do udziału w tym wydarzeniu kwalifikujemy wyłącznie osoby z doświadczeniem z szerokiego wachlarzu branży finansowej.

_____________________

Szczegóły i rejestracja:
http://careercon.pl/karierawfinansach/warszawa/rejestracja

 

Polecamy!


Popularne frazy
Statystyki Portalu
  • Oczekujące prezentacje: 48
  • Kategorie główne: 15
  • Podkategorie: 268
Firmy wg. PageRank