Login: Hasło:
   Zapamiętaj mnie w: Portal biznesowy.net
Zarejestruj  |  Zapomniałem hasła

Portal Biznesowy.net jest Patronem

Kongresu Kobiet Sukcesu


Sukces, wiedza, motywacja, inspiracja – to hasła przewodnie Kongresu Kobiet Sukcesu, który odbędzie się 29 maja w Warszawie. Już dziś zapraszamy na to niezwykłe wydarzenie! 29 maja w warszawskim Sound Garden hotel odbędzie się prestiżowa konferencja promująca przedsiębiorczość polskich businesswomen – Kongres Kobiet Sukcesu. Organizatorem eventu jest wydawnictwo PressFactory.


Impreza jest kontynuacją inicjatywy, która spotkała się z fantastycznym przyjęciem środowisk kobiecych, czyli książki „Sukces jest kobietą! Piękna twarz biznesu” (premiera listopad 2014). Kongres ma być pomostem pomiędzy pierwszą a drugą, planowaną na jesień 2015, edycją książki. Patronat honorowy nad eventem objęła minister Małgorzata Fuszara, pełnomocniczka rządu ds. równości, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Międzynarodowe Forum Kobiet przy SGH. Kongres będzie składał się z dwóch części: wystawienniczej i panelowej.


Impreza skierowana jest do kobiet biznesu, kobiet, które chciałyby założyć własną firmę, pracowników korporacji i wszystkich osób poszukujących inspiracji, motywacji, pozytywnej energii i impulsu do zmiany. Program kongresu będzie obejmował prezentacje zaproszonych gości, występy artystyczne i mini-targi promujące kobiece firmy.


Kongres Kobiet Sukcesu będzie mieć akcent charytatywny w postaci loterii wizytówkowej. Środki pozyskane z zakupu losów przekażemy Fundacji „Jedyna Taka” zajmującej się pomocą niepełnosprawnym kobietom i organizującej równościowe wybory Miss Polski na wózku.

W programie:
*Motywujące wystąpienia kobiet sukcesu, liderek, które opowiedzą o własnym biznesie w praktyce.
*Merytoryczne prelekcje specjalistów z zakresu wsparcia biznesu.
*Spotkania z pisarkami, aktorkami, podróżniczkami, kobietami mediów na temat kobiecej siły. Zaproszeni goście to m.in. pisarka Hanna Bakuła, dziennikarka Monika Zamachowska i ikona mediów Alicja Resich-Modlińska.
*Inspirujące spotkania z kobietami działającymi na rzecz rozwoju i wspierania środowisk kobiecych.

Do udziału w Kongresie Kobiet Sukcesu już dziś zapraszają jego organizatorki:
Aneta Zadroga: Każde spotkanie z energicznymi, pełnymi optymizmu i wiary we własne siły kobietami biznesu jest inspirujące. Jest okazją do wymiany doświadczeń, nawiązania nowych kontaktów biznesowych, jak również dobrej zabawy w kobiecym, przedsiębiorczym gronie.
Anna Chodacka: To okazja do poznania produktów i usług różnych firm, które mogą być przydatne zarówno w prowadzeniu firmy, jak i prywatnie. To forum wymiany kontaktów a także czerpania inspiracji do działania w biznesie. Możliwość podpatrzenia przydatnych rozwiązań.
Joanna Jałowiec: Impreza skierowana jest do kobiet biznesu, kobiet, które chciałyby założyć własną firmę, matek wracających na rynek pracy, pracowników korporacji i wszystkich osób poszukujących inspiracji, motywacji, pozytywnej energii i impulsu do zmiany.

Więcej informacji: www.sukcesjestkobieta.pl

Polecamy!


Popularne frazy
Statystyki Portalu
  • Oczekujące prezentacje: 48
  • Kategorie główne: 15
  • Podkategorie: 268
Firmy wg. PageRank