Login: Hasło:
   Zapamiętaj mnie w: Portal biznesowy.net
Zarejestruj  |  Zapomniałem hasła
Portal Biznesowy.net dla firm - INTERNET DLA BIZNESU!II Konferencja Zarządzania Projektami

Portal Biznesowy.net jest Patronem

II Konferencji Zarządzania Projektami


PMI Poland Chapter Oddział Wrocław serdecznie zaprasza na II Konferencję Zarządzania Projektami - 16 i 17 kwietnia 2015 - Do zdobycia 14 PDU.

Wychodzimy naprzeciw aktualnym tendencjom i trendom w rozwoju Project Managementu. Stwarzamy miejsce dla dyskusji lokalnej społeczności Kierowników Projektów oraz wymiany doświadczeń.
Łączymy wykłady z panelami dyskusyjnymi oraz warsztatami, dając możliwość zdobycia praktycznej wiedzy i nawiązania relacji.
Prelekcje i warsztaty poprowadzą uznani praktycy, poruszając różne aspekty zarządzania projektami. Konferencja to nie tylko platforma
wymiany doświadczeń, poznania dobrych praktyk, czy możliwość zdobycia 14 PDUs, ale przede wszystkim doskonała okazja dla zdobycia nowych doświadczeń oraz networkingu.

Warsztaty poprowadzą:

Massawa - Marcin Żmigrodzki - Szkolenie otrzymało nagrodę PMI Award 2007. Gra szkoleniowa Massawa symuluje realizację złożonego projektu
budowlanego (uczestnicy układają kilka tysięcy klocków Lego). Ów projekt jest jednak tłem dla pokazania procesów komunikacji i
współpracy w grupie projektowej. Uczestnicy szybko zapominają o tym, że znajdują się na sali szkoleniowej i wchodzą w role i postawy, które reprezentują na codzień w projektach. Dzięki temu, że jest to jedynie zabawa, łatwiej jest im nabrać dystansu do popełnianych
błędów i zreflektować się. Gra strategiczna Massawa” to narzędzie dla każdej firmy, która swój rozwój opiera na działaniach projektowych. Potrzeba skutecznego zarządzania projektami jest podłożem do wykorzystania warsztatu do zmiany postaw i kompetencji uczestników gry.
Marshmallow Challenge & Scrum - Trudność tworzenia oprogramowania

Kate Terlecka - Na tym warsztacie uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z zasadami leżącymi u podstaw Scruma. Do tego celu wykorzystamy dwie klasyczne zabawy - The Marshmallow Challenge oraz Grę Tworzenia Produktu. Pomimo iż są to zabawy, ilustrują bardzo dobrze sytuacje które spotykamy w projektach na co dzień i pokazują w jaki sposób działa Scrum i w jakich okolicznościach będzie on przydatny. Pochylimy się nad tematami takimi jak: Iteracyjność i inkrementalność Planowanie Empiryzm Złożoność problemów Tworzenie Wymagań Nastawienie biznesowe Wartość i koszt A na dodatek będziemy się dobrze bawić :)

Serdecznie zapraszamy!


www.pmi.org.pl

 

 


Polecamy!


Popularne frazy
Statystyki Portalu
  • Oczekujące prezentacje: 48
  • Kategorie główne: 15
  • Podkategorie: 268
Firmy wg. PageRank