Login: Hasło:
   Zapamiętaj mnie w: Portal biznesowy.net
Zarejestruj  |  Zapomniałem hasła

Portal Biznesowy.net jest Patronem

Konferencji InfraXstructure


Za nami pierwsza edycja  infraXstructure - konferencji poświęconej Data Center

Premierowa edycja nowej konferencji Data Center już za nami. InfraXstructure jako pierwsze niezależne wydarzenie dedykowane środowisku Data Center udowodniło, że wśród polskiej branży IT jest duże zapotrzebowanie na tego typu konferencję. W czym tkwi tajemnica sukcesu infraXstructure?

Najlepsi specjaliści w roli prelegentów

Jedną z najmocniejszych stron konferencji był bez wątpienia szereg merytorycznych wykładów, które przygotowali powszechnie znani i szanowani w branży specjaliści. Poruszone zostały najbardziej aktualne tematy z zakresu Data Center. Zdaniem uczestników infraXstructure wśród prelegentów najlepiej wypadli Kamil Stawiarski oraz Łukasz Kałużny. Gratulujemy!

Before Party -  najlepsza forma integracji!

W przeddzień konferencji w Bowl – Pubie odbyło się Before Party, które było połączone z meetupem PLNOG-a – konferencji adresowanej do branży ICT. Impreza była świetną okazją, żeby  pograć w kręgle, bilard i wspólnie napić się piwa.

Najmocniejsze strony infraXstructure

Z przeprowadzonej wśród uczestników ankiety dowiadujemy się, że poza wysokim poziomem prelekcji i trafnym wyborem prelegentów, doceniona została także przyjazna atmosfera panująca podczas konferencji oraz świetne warunki do networkingu.

Co wyróżnia infraXstructure ?

InfraXstructure to pierwsza w Polsce konferencja stworzona przez niezależnych specjalistów zajmujących się technologiami Data Center. Organizator konferencji kładzie nacisk na stworzenie jak najlepszych warunków do pozyskania praktycznych umiejętności, a nie tylko tych teoretycznych. Siła infraXstructure tkwi w jej autonomii oraz praktycznej agendzie, w której każdy znalazł coś dla siebie.O dużym zapotrzebowaniu na niezależną konferencję Data Center świadczy sukces, jaki odniosła premierowa edycja infraXstructure. Popularność i prestiż konferencji z pewnością będzie rosnąć z każdą następną edycją – kolejna już za rok!

Polecamy!


Popularne frazy
Statystyki Portalu
  • Oczekujące prezentacje: 48
  • Kategorie główne: 15
  • Podkategorie: 268
Firmy wg. PageRank