Login: Hasło:
   Zapamiętaj mnie w: Portal biznesowy.net
Zarejestruj  |  Zapomniałem hasła

Portal Biznesowy.net jest Patronem

I Edycji Biznes po Godzinach

men's edition

start: 9 października
Hotel Gromada Airport


Już 9 października rusza w Warszawie cykl warsztatów dla przedsiębiorczych mężczyzn „Biznes po Godzinach”

Znana z licznych aktywności i wydarzeń mających na celu wspieranie przedsiębiorczości Fundacja „Twoja Inicjatywa!” zaprasza wszystkich przedsiębiorczych mężczyzn na warsztaty „Biznes po Godzinach”. Pierwsze z cyklu spotkań odbędzie się 9 października w Warszawie, w części klubowej Restauracji Nu Jazz Zone. Zaproszeni eksperci opowiedzą o różnych obszarach działalności gospodarczej, prawa, dotacjach unijnych i innych elementach, które z pewnością przydadzą się każdemu przedsiębiorcy.


Po sukcesie letniego cyklu spotkań Biznes po Godzinach – ladies edition przyszedł czas na spotkania przygotowane z myślą o przedsiębiorczych mężczyznach. Mówi się, ze świat biznesu zdominowany jest przez mężczyzn, postanowiliśmy więc przygotować edycje specjalnie dla nich. Jesienny cykl Biznes po Godzinach – men’s edition to 3 spotkania, które odbędą się 9 i 30. października oraz 13. listopada, tak aby każdy z zainteresowanych udziałem mógł dobrać odpowiedni dla siebie termin. Podczas spotkania w tzw. pigułce przekażemy niezbędne informacje z zakresu prawa związanego z prowadzeniem działalności w Internecie, franczyzy oraz dotacji unijnych jako szans na rozwój polskich przedsiębiorstw. – mówi Katarzyna Wicha z Fundacji Twoja Inicjatywa!

Program

Uczestnicy już od 18.00 będą mieć okazję do networkingu i  rozmowy z organizatorami spotkania. W trakcie półgodzinnych praktycznych wykładów zaproszeni eksperci będą mówić o pomysłach na własną działalność gospodarczą, przepisach prawnych, kreowaniu wizerunku w biznesie oraz dotacjach unijnych. Warsztaty będą idealną okazją do wymiany doświadczeń, nawiązania nowych relacji biznesowych i znalezieniu odpowiedzi na nurtujące pytania. W celu wyjaśnienia wszystkich ewentualnych niejasności po oficjalnej części prelegenci i organizatorzy będą do dyspozycji uczestników i chętnie podzielą się swoimi doświadczeniami.

Prelegenci
Wśród prelegentów znaleźli się specjaliści i praktycy z różnych dziedzin.


Z zagadnieniami prawnymi z zakresu prawa Internetu zapozna uczestników Maciej Raczyński z RSP Raczyński Skalski & Partners Kancelaria Radców Prawnych.

O franczyzie jako sposobie na własny biznes oraz o swoim sukcesie i doświadczeniach opowie Arkadiusz Słodkowski Prezes Zarządu Profit System.

Natomiast o szansach i perspektywach jakie dają dotacje unijne opowie Wojciech Stelmaszak z ADM Consulting Group S.A.

 

Zapisy
Koszt uczestnictwa w warsztatach to jedynie 30 zł (w cenę wliczony został catering).

Formularz zgłoszenia znajduje się: www.twoja-inicjatywa.pl – zapisy obowiązkowe, liczba miejsc ograniczona.

Polecamy!


Popularne frazy
Statystyki Portalu
  • Oczekujące prezentacje: 48
  • Kategorie główne: 15
  • Podkategorie: 268
Firmy wg. PageRank